+38 (097) 50 23 266

+38 (063) 27 86 640

Доставка в - Київ (Київська область, Україна) Змінити місто Вартість доставки - 0 UAH

Місто - Київ Змінити Доставка:
0 UAH

Коли хочеться дарувати яскраві емоції і незабутні враження своїм рідним і близьким вибирайте доставку квітів нашої Компанії. І в обговорені терміни, з величезним сумлінням і задоволенням наші кур'єри доставлять Ваш букет в будь-яке місто України.

Наша компанія зробила все для того, щоб купувати букет або якийсь інший подарунок, було для Вас максимально легко і зручно. Замовлення приймаються на нашому інтернет-сайті, а також Ви можете оформити Ваше замовлення за номером телефону з менеджером Компанії. Ми гарантуємо повну конфіденційність інформації про Ваші замовлення і безпеку Ваших інтернет-платежів.

В нас можна замовити доставку квітів в комплекті з солодощами або фруктами, або за Вашим бажанням кур'єр придбає м'яку іграшку, кульки. Так Ваш подарунок стане більш вражаючим і незабутнім.

Доставку квітів здійснюємо з 9:00 до 21:00 протягом 3-4 годин з моменту оплати замовлення. При необхідності термінової доставки, ми доставимо Ваше замовлення швидше. Можливість швидкої доставки необхідно попередньо уточнити і узгодити з менеджером. Швидкість залежить від заторів, наявності потрібних квітів та завантаженості наших кур'єрів.

Якщо Ви оформили замовлення з 20:00 до 9:00 - воно буде прийнято і оброблено вранці наступного робочого дня і може бути доставлено не раніше 10-11 ранку.

Доставка в область за межі міста розраховується менеджером індивідуально відповідно до тарифів.